DIGESTIVE+++ wspiera zdrową pracę jelit

Istnieje ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem. Znaczącą rolę odgrywa w nim „przyjazna” flora jelitowa.

Laminine Digestive+++ polska W przewodzie pokarmowym człowieka występuje ogromna ilość różnorodnych mikroorganizmów, ogólnie określanych mianem flory jelitowej. U dorosłego człowieka stanowią one około 1,5 kg masy ciała. Większość z nich żyje w symbiozie z ludzkim organizmem, ale co ważniejsze – są one niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania i nazywa się je probiotykami.

W celu stymulacji rozwoju prawidłowej flory bakterujnej jelit stosuje się prebiotyki. Prebiotykiem może być naturalny składnik diety np. skrobia lub błonnik pokarmowy.

DIGESTIVE+++ łączy stabilne probiotyki, zestaw prebiotyków i kompleksową kompozycję enzymów, które powodują zdrowe funkcjonowanie jelit, pomagają w niestrawności i zwiększają wchłanianie składników pokarmowych.

Probityk a prebiotyk

Probiotyk reguluje równowagę bakteryjną jelita grubego aby utrzymać je w dobrym zdrowiu i funkcjonowaniu. Jednocześnie neutralizuje kwasy żołądkowe. Probiotyki to żywe, pożyteczne bakterie, które pomagają w utrzymaniu dobrych bakterii w jelitach. Bakterie te są kluczem do utrzymania jelita grubego w dobrym stanie.

Prebiotyki to są nieodzowne składniki żywności. Ich zadaniem jest stworzenie odpowiedniego środowiska dla probiotyków. Zadaniem PREBIOTYKÓW jest odżywienie i ochrona PROBIOTYKÓW.

Probiotyk Digestive +++

 • Bacillus Coagulans – 1,5 miliarda CFU
  • tworzy przetrwalniki w celu zwiększania mocy oddziaływania
  • bardzo trwały i odporny na temperaturę

Mieszanka prebiotyków Digestive +++

Mieszanka prebiotyków składa się z zestawu silnych całkowicie naturalnych substancji wspierających działania probiotyku w organizmie neutralizując jednocześnie kwasy w żołądku

 • krótkie fruktooligosacharydy
 • słonecznik bulwiasty
 • liście mniszka lekarskiego
 • korzeń yacon

Enzymy trawienne

Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.

Mieszanka enzymów w Digestive+++

Mieszanka enzymów oddziałuje z jelitem cienkim wymuszając prawidłowe trawienie i dobre wchłanianie takich takich składników odżywczych jak: białka, węglowodany, cukry, tłuszcze

 

KORZYŚCI DIGESTIVE +++ dla organizmu

 • Stymuluje prawidłowe trawienie pokarmu i wchłanianie składników odżywczych z białek, węglowodanów, tłuszczów, cukrów *
 • Poprawa stan bakterii funkcjonujących w jelicie grubym aby zachować je zdrowe i sprawnie funkcjonujące.
 • Reguluje kwasowość w żołądku, aby pomóc w procesie trawienia

DIGESTIVE+++ doskonale uzupełnia preparat Laminine®.

Skład DIGESTIVE +++

DIGESTIVE+++ występuje w formie kapsułki z pektyny aby poprawić biodostępność składników i dostarczyć je w odpowiednie miejsce organizmu.

 • Bacillus Coagulans (1,5 mld CFU), probiotyk, w postaci przetrwalników, więc jest to dodatkowo odporny, trwały i niewrażliwy na ciepło.
 • Krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, topinambur, Liście Dandelion i Korzeń Yacot tworzą mieszankę PREbiotyków, która pomaga PRObiotykom dostarczyć „paliwa” i dotrzeć do jelita grubego aby tam dały organizmowi maksimum korzyści.
 • Kompleksowa mieszanka enzymów, które pomagają we wchłanianiu substancji odżywczych z:
  1. białek: proteaza (3), peptidase
  2. węglowodanów: amylaza, glukoamylaza
  3. cukrów: inwertaza, kwas maltazy
  4. tłuszczów: lipazy
  5. alfa-galaktozydaza, aby pomóc w trawieniu cukrów znajdujących się w  roślinach strączkowych i warzywach kapustnych.
  6. laktaza aby pomóc strawić cukry znajdujące się w produktach mlecznych.

 

Jak zamówić Digestive+++ online?

Wskazówki dotyczące zamawiania produktów znajdziesz tutaj.

Bezpośrednie zamawianie Digestive+++