Czym jest Laminine?

Laminine to doskonały suplement wspomagający naturalnie zdrowie umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Preparat LAMININE wziął nazwę od cząsteczki białka o nazwie laminina.

Laminina to cząsteczka białka w organizmie, znajdująca się błonie komórkowej i w przestrzeni międzykomórkowej.

Laminina składa się z trzech łańcuchów połączonych ze sobą za pomocą wiązań di-siarczkowych które układają się w kształt krzyża. Swymi trzema krótkimi „ramionami”, laminina wiąże inne podobne cząsteczki, tworząc swoisty fundament, natomiast dłuższą częścią łączy się z komórkami mocując w ten sposób organy do „podstawy”. Laminina jest niezbędna dla każdego żywego organizmu, ponieważ praktycznie „scala” wszystkie organy w jedno ciało.

Jednym z najważniejszych odkryć w przypadku Laminine był Czynnik wzrostu fibroblastów zwany FGF. Substancja, która nie istnieje w ciele dorosłego człowieka a także nie znajduje się w naszej diecie, jest obecna w łożysku każdego płodu i zapewniając  mu prawidłowy rozwój.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego organizm dziecka rozwija się tak dynamicznie? Lub w jaki sposób młodzi ludzie błyskawicznie odzyskują energię? A czy wiesz, dlaczego dzieci są w stanie tak łatwo  zapamiętać szczegóły, nieprawdopodobnie szybko uczą się mówić  i w lot przyswajają sobie język obcy?

Odpowiedź leży w związku, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju embrionalnego. Ten czynnik nazywanym Czynnikiem wzrostu fibroblastów (FGF). W postaci naturalnej występuj w łożysku. Z biegiem czasu  jego ilość maleje i praktycznie całkowicie zanika z wiekiem.

Nasz organizm nie jest zdolny do samodzielnej produkcji własnego FGF, w związku z tym musi pozyskiwać go z zewnątrz.

Laminine® jest naturalnym suplementem, który uważany jest za jedyne znane źródło FGF – Czynnik wzrostu fibroblastów – FGF (Fibroblast Growth Factor).

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) trafiając do organizmu kieruje substancje odżywcze do komórek macierzystych wspomagając naprawę uszkodzonych tkanek i organów naszego ciała. Uruchamia procesy regeneracyjne w każdej komórce Twojego ciała, wpływając na uzdrowienie organizmu.

Czytaj więcej o FGF

 

Laminine® – formuła wpływająca na zdrowie i zachowanie młodości!

Nasze ciało ma zdolności do samoleczenia wykorzystując to, co już znajduje się w naszym organizmie. Uszkodzone tkanki, komórki i organy naszego ciała potrzebują aminokwasów, mikroelementów i witamin do pomocy w procesie samoleczenia.

Dzięki nowoczesnej technologii, naukowcy odkryli nowy sposób na pozyskiwanie i łączenie tych składników. Ten sposób to  Laminine®.

Jest w pełni naturalnym produktem, który zawiera bardzo istotne składniki. Posiada opatentowaną formułę w postaci perfekcyjnej kombinacji życiodajnej odżywki, którą potrzebuje nasz organizm do odbudowy.

Jest produktem organicznym, który zawiera wszystko, czego potrzebujemy, by nasz organizm mógł się regenerować – włączając mechanizmy naprawcze – przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Laminine jest idealnym połączeniem 22 aminokwasów, minerałów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i czynniku wzrostu fibroblastów (FGF).

Jest formą naturalnego adaptogenu, pomagającego w tworzeniu równowagi i przywracania ciała do jego naturalnego stanu homeostazy, wspomagając regenerację starzejących się komórek oraz kompletnie odżywiając chore komórki organizmu, podtrzymując proces ich odbudowy.

Na co wpływa Laminine®

Udowodniono, że Laminine® zwiększa poziom serotoniny wpływając tym samym na stan emocjonalny, likwiduję objawy depresji. Właśnie dlatego, nawet już po krótkim czasie widać znaczące rezultaty zażywania preparatu.

Laminine® aktywizując potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala szybko polepszyć stan zdrowia na wszystkich poziomach.

Stwierdzono, że regularne stosowanie Laminine® powoduje:

 • Redukuję stres i napięcie
 • Normalizuję sen
 • Reguluję poziom serotoniny
 • Normalizuję ciśnienie
 • Reguluję poziom cukru we krwi
 • Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu
 • polepsza pamięć i koncentrację
 • Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną
 • Podtrzymuję równowagę emocjonalną
 • Zwiększa wytrzymałość, wzmacnia odporność i dodaje energii
 • Wzmaga produkcje kolagenu w skórze
 • Redukuję oznaki starzenia
 • Reguluję spalanie tłuszczu
 • Podtrzymuję optymalny poziom kortyzolu
 • Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym obciążeniu
 • Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni
 • Zmniejsza ból
 • Zwiększa libido u kobiet
 • Reguluję poziom testosteronu u mężczyzn
 • Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)
 • Polepsza ogólne samopoczucie

Badania wykazały, że Laminine® sprzyja polepszeniu funkcji neuronów w mózgu, wzrostu ilości aminokwasów i peptydów w komórkach oraz wyjawianiu odpowiednich komórek macierzystych do regeneracji organizmu.

Innymi słowy, FGF przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej. Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

Przy zastosowaniu Laminine® nie ma ograniczeń wiekowych, brak skutków ubocznych oraz brak przeciwwskazań.

W okresie, kiedy nasze komórki aktywnie regenerują się, zaczynamy dostrzegać, że nasza skóra nagle odmłodziła się, wzrok się poprawił, a włosy stały się gęstsze, mocniejsze i jedwabiste w dotyku. Rosną szybciej i wracają do swojego naturalnego koloru. A nasza skóra wygląda tak, jakby byliśmy po liftingu.

W ciągu ostatnich lat były prowadzone liczne badania kliniczne oraz doświadczenia użytkowników, które wykazały niezwykłą regenerację i poprawę u osób cierpiących na różne dolegliwości. Według użytkowników Laminine®, powrót do zdrowia i rekonwalescencja, podczas niektórych dolegliwości i chorób, jest szybko odczuwalny po regularnym zażywaniu tego preparatu. Niektórzy użytkownicy stwierdzili pozytywne zmiany w bardzo krótkim czasie. Ich stan polepszał się i stabilizował tak długo, jak zażywali ten suplement.

Podczas zażywania tego suplementu narzędzia do naprawy organizmu integrują się, aby móc uleczyć konkretną część ciała. Ich zadaniem jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek, bez względu na to gdzie one się znajdują. To wyjaśnia, dlaczego wielu użytkowników potwierdza tak szeroki zakres oddziaływania Laminine® – obejmuje ludzi w każdym wieku, każdej płci i pochodzenia, w różnych częściach ciała. Nie tylko naprawia nasze komórki, ale również dodaję energii, odmładza i polepsza wytrzymałość, nawet w podeszłym wieku.