Historia Pochodzenia

W 1929 roku kanadyjski lekarz, Dr John R. Davidson, podczas badań nad procesem zapłodnienia kurzego jaja, zwrócił uwagę na zawartość w nim wysokowartościowych składników w najważniejszym etapie okresu inkubacji.

laminine historiaW następstwie swoich badań, uzyskał z nich ekstrakt, który zastosował z wielkim sukcesem do przywracania zdrowia swoim pacjentom.

Ekstrakt okazał się nieocenionym do likwidacji szerokiego zakresu schorzeń bez względu na wiek pacjentów i stopień zaawansowania ich choroby.

Dr. J. Davidson do końca swojego życia (zmarł w 1943) pomagał ciężko chorym pacjentom powracać do zdrowia  stosując u nich wynaleziony przez siebie ekstrakt. Niestety nie zważając na zadziwiające rezultaty wynalazku nie został on uznany oraz doceniony przez ówczesną medycynę.

Jak powstała Laminine?

Wiele lat później norwescy naukowcy, podążając śladami kanadyjskiego lekarza, odkryli, że dokładnie w dziewiątym dniu inkubacji,  zapłodnione jajo kurze zawiera wszystkie niezbędne elementy do stworzenia życia, oraz największą ilość wartości odżywczych niezbędnych do rozwoju embrionu. Dowiedli, że  jest to idealny moment do otrzymywania ekstraktu i tym samym odrodził zapomniany wynalazek.

LifePharm

Założyciele LifePharm Inc. dostrzegli ogromny potencjał tego odkrycia. Zaintrygowani wynikami badań oraz opiniami naukowców opracowali unikalny preparat Laminine®.

Wyniki działania gotowego preparatu przekroczyły wszelkie oczekiwania założycieli LifePharm Inc. Postanowiono kolejny raz przekazać produkt w celu zbadania i potwierdzenia wszystkich jego możliwości kolejnemu specjaliście Dr. Jezurovi.  Jest to naukowiec posiadający doktorat z inżynierii chemicznej (jest on właścicielem 15 patentów z tej dziedziny).

Jego odpowiedzią był 1000 stronicowy raport na temat objętego wnikliwymi badaniami preparatu. Dobitnie wskazywał przyczynę spektakularnych sukcesów preparatu – nazwano go CZYNNIKIEM WZROSTU FIBLOBLASTRÓW – FGF (Fibroblast Growth Factor). Jest to wyodrębniona substancja, która nie istnieje w ciele dorosłego człowieka a także nie znajduje się w naszej codziennej diecie z której moglibyśmy ją pozyskiwać. Jest ona natomiast obecna w łożysku każdego płodu, zapewniają mu prawidłowy rozwój.

Produkt Laminine®, jest jedynym znanym źródłem pożywienia uzupełniającym dietę o ten odżywczy nieoceniony  składnik.

Zapłodnione ptasie jaja stanowią fundament stworzenia zrównoważonej formuły Laminine®. Wzbogacając formułę o roślinne i morskie proteiny (białka) oraz niezbędne aminokwasy, korporacja LifePharm w 2010 roku stworzyła i opatentowała niezwykły preparat Laminine®, który sprzyja  procesowi zdrowienia i podtrzymywania równowagi w organizmie człowieka na płaszczyźnie  fizycznej, psychicznej  oraz emocjonalnej.