Jak kupić Laminine ®?

Zamówienia Laminine® z dostawą do domu składać mogą tylko mieszkańcy krajów, w których firma Life Pharm Global Network (LPGN) certyfikowała produkt i otrzymała zezwolenie na jego dystrybucję.

Life Pharm Global Network rozprowadza preparaty Laminine® dzięki pomocy niezależnych dystrybutorów, którzy pomagają w zamówieniach.

Firma LifePharm certyfikowała swoje produkty Laminine® w Polsce i otrzymała zezwolenie na ich dystrybucję.

Zamów Laminine® już dziś!

Osoby, które chcą zakupić produkt lub zdecydowały się przyłączyć do Programu Partnerskiego LifePharm mogą samodzielnie:

  • dokonać rejestracji do Programu Partnerskiego LPGN w celu kupowania preparatów w najniższej możliwej cenie – https://mylifepharm.com/ibg lub
  • zakupić wybrane produkty bezpośrednio od producenta w cenie detalicznej również pod linkiem (bez rejestracji) – https://mylifepharm.com/ibg
  • zakupić Laminine (oraz pozostałe produkty) od dystrybutora- www.ibg.pl
Rozwiń instrukcję rejestracji i zakupu Laminine

1. Proszę wejść na stronę partnerską https://mylifepharm.com/ibg– można wybrać polską wersję językową (pole rozwijalne na górze ekranu). Następnie wybieramy z menu: „Dołącz”.

2. Pojawi się okienko z wyborem kraju – wybieramy: Polska.

3. Otrzymujemy stronę, gdzie znajduje się lista Pakietów. Klikając na wizerunek produktu dowiemy się co zawiera Pakiet. Ceny podane są w Euro, w netto (na końcu procedury system doliczy 8% VAT).

4. Wybranie Pakietu polega na kliknięciu napisu „Wybierz” – napis podświetli się innym kolorem i to będzie jedyna reakcja systemu.

5. Na dole ekranu jest możliwość domówienia jakiegoś dowolnie wybranego produkt do Pakietu – jeśli jest to konieczne. Dla przykładu wybieramy „Laminine Family Pack”, który składa się z 10 opak. Laminine i na dole ekranu „wybieramy” np 1 opk. Omega+++.

6. Na samym dole strony jest przycisk „Dalej” – klikamy.

7. Otrzymujmy stronę, gdzie definiujemy „Auto dostawę” – opcja nie jest obowiązkowa – tu ustalmy jaki produkt będzie do nas automatycznie wysyłany. Poniżej ustalamy którego dnia każdego miesiąca (do odwołania) system będzie wysyłał do nas wybrane produkty. Polecam promocyjny Pakiet Clasic, który posiada niską cenę jednostkową produktu i jest zwolniony z kosztów dostawy. Ponad to przy czwartej auto dostawie otrzymamy gratis jeden z produktów.

8. Na końcu strony klikamy przycisk „Dalej”.

9. Otrzymujemy stronę do wpisania danych adresowych. Poniżej ustalamy dla siebie login i hasło do naszej strony partnerskiej (naszego biura, gdzie możemy dokonywać ponownych zamówień, zmieniać lub odwoływać Auto dostawę itd.). Uwaga: system nie akceptuje polskich znaków diakrytycznych i znaków specjalnych.

10. Po akceptacji otrzymujemy podsumowanie zamówienia – proszę sprawdzić wszystkie dane! Jeśli chcemy coś zmienić we wprowadzanych danych klikamy na edycję, jeśli musimy zmienić ilość produktów, klikamy na edycję dowolnie wybranych danych, a następnie klikamy na przycisk nr 1 (w kółeczku na górze ekranu).

11. Jeśli wszystko jest Ok, potwierdzamy. System pobierze opłatę z karty (jeśli taka form płatności została wybrana). Bank przewalutuje odpowiednią kwotę na złotówki – nie musimy posiadać konta walutowego. Jeśli wybrany został sposób płatności przez PayPal – system przekieruje nas na tę stronę.

12. Koniec procedury. Na podany wcześniej adres mailowy przyjdzie potwierdzenie zakupu i rejestracji. Proszę zachować te maile, ponieważ zawierają dane do logowania, które będą później potrzebne…

lub:

 Pobierz tą instrukcję:

Instrukcja Rejestracji i zakupu Laminine

Więcej o rejestracji do Programu Partnerskiego – czytaj tutaj.

 

Masz więcej pytań odnośnie tego jak kupić Laminine®?

Osoby, które nie poruszają się sprawnie w Internecie lub mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt z osobą, która poleciła tę stronę lub z właścicielem tej strony.

Udzielam wszelkiej pomocy przy zakupie czy rejestracji. Zachęcam do kontaktu: +48 602455533 – Jacek Głębocki

 

Zakup Laminine® z innych krajów

Do chwili obecnej firma Life Pharm Global Network wysyła produkty tylko do mieszkańców krajów z poniższej listy:

USA, Malezja, Indonezja, Nowa Zelandia, Korea, Filipiny, Kanada, Australia, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Estonia, Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Hiszpania, Rumunia, Bułgaria, Irlandia, Włochy, Francja, Austria.

Jeśli jesteś mieszkańcem jednego z wyżej wymienionych krajów możesz również dokonać rejestracji do Programu Partnerskiego lub kupować samodzielnie produkty Laminine pod linkiem – https://mylifepharm.com/ibg

 

 

Jak zamówić Laminine® jeśli nie pochodzę z wymienionych krajów?

Life Pharm Global Network ciągle poszerza swój zasięg działania i dystrybucji preparatów Laminine®. Należy na bieżąco obserwować kraje, w których nie jest dostępna Laminine® – firma pracuje nad nowymi zezwoleniami.
Istnieje sposób na zamówienie suplementów Laminine® jeśli nie pochodzisz z kraju, do którego firma LPGN wysyła bezpośrednio.

Osoby z innych krajów, które chcą kupić Laminine®, rejestrując się w firmie Life Pharm Global Network muszą wskazać amerykański adres. Jest to rozwiązanie wprowadzone tymczasowo, aby ułatwić zakup osobom, z krajów, w których Life Pharm nie wprowadził jeszcze swoich produktów.

Skontaktuj się z osobą, która poleciła tobie tę stronę w celu otrzymania adresu pośredniczącego w dostawie produktu z USA do twojego kraju, na twój domowy adres. Chętnie pomożemy załatwić wszelkie formalności!