Produkty LifePharm

LifePharm stworzyła preparaty wspomagające zdrowie oparte na rewolucyjnych formułach. Pierwszym, flagowym produktem firmy LifePharm Global Network jest Laminine® – uzupełnia brakujące ogniwo w łańcuchu życia człowieka. To doskonały suplement wspomagający naturalnie zdrowie umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Linia produktów Life Pharm Global:

Produkty LifePharm Laminine
 

Produkty LifePharm

Produkty LifePharm idealnie się uzupełniają. Podstawowym preparatem jest Laminine®. Laminine® to wyłącznie naturalny suplement. Preparat uważa się za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych.
Badania sugerują, że czynnik rozwoju fibroblastów zasadniczo przeprogramowuje zachowanie komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne narzędzia naprawcze), tak aby przemieszczały do obszarów, w których są najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu, w każdej części ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne, zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.